Kontakt

NEODYNAMIC Sp. z o.o.
ul. Krótka 4, Tyniec Mały
55-040 Kobierzyce
NIP: 8961532357
 

( +48 71 707 31 80

+ +48 71 750 31 30

biuro@neodynamic.pl

 

Biuro Tyniec Mały

Rafał Nawrocki

Prokurent

+48 509 736 624

r.nawrocki@neodynamic.pl

Emilia Kuszyńska

Administracja

+48 500 522 343

e.kuszynska@neodynamic.pl

Ewelina Marczak 

Dział zakupów

+48 538 750 316

e.marczak@neodynamic.pl

Jakub Szmolke

Kierownik działu konstrukcyjnego

+48 883 157 324

j.szmolke@neodynamic.pl

Katarzyna Otorowska

Specjalista ds. skanowania 3D

+48 519 322 924

k.otorowska@neodynamic.pl

Daniel Brandyk

Specjalista ds. CE i analiz obliczeniowych

+48 506 010 733

d.brandyk@neodynamic.pl

Andrzej Gajęcki

Konstruktor

+48 506 055 551

a.gajecki@neodynamic.pl

Piotr Trzciński

Specjalista ds. logistyki

+48 514 148 419

p.trzcinski@neodynamic.pl

Wojciech Burdun

Doradca ds. techniczno-handlowych

+48 508 923 450

w.burdun@neodynamic.pl

Mateusz Haba 

Mechanik

+48 508 311 513

m.haba@neodynamic.pl

   

 

 

NEODYNAMIC Sp. z o.o. ul. Krótka 4, Tyniec Maly, 55-040 Kobierzyce | tel. +48 71 707 31 80, 48 71 707 32 92, fax.+48 71 750 31 30 | biuro@neodynamic.pl
© 2014 NEODYNAMIC.pl